Logo Gok Nielisz
Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu

ZBLIŻA SIĘ DZIEŃ MAMY!

ZBLIŻA SIĘ DZIEŃ MAMY!
Jeśli chcesz, żeby to Twoja Mama 26 maja otrzymała od Ciebie bukiet pięknych kwiatów, napisz krótkie życzenia i umieść w komentarzu pod postem na profilu @goknielisz do 25.05.2021 do godz. 10. 00.
Chodzi o kilka trafiających do serca zdań! POSTARAJ SIĘ DLA SWOJEJ MAMY! Pisz sam, nie kopiuj z Internetu!
Powołana przez Organizatora (GOK w Nieliszu) Komisja wybierze 3 zwycięskie teksty życzeń, a ich autorzy wygrają kwiaty dla swoich Mam!
Bukiety będą do odebrania 26 maja w siedzibie GOK w Nieliszu, do każdego dołączymy bilecik z nagrodzonymi życzeniami. Jeśli zwycięzca nie będzie mógł odebrać i osobiście wręczyć kwiatów, pomożemy mu w tym i dostarczymy je pod wskazany adres.
W zabawie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie! Zachęcamy jednak aby Tatusiowie wspólnie ze swoimi młodszymi pociechami napisali i wysłali swoje życzenia.
Zabawa adresowana jest do mieszkańców Gminy Nielisz. Przystąpienie do zabawy wiąże się ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych – imię i nazwisko.
Decyzja Komisji powołanej przez Organizatora jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.

AKTUALNOŚCI

ZBLIŻA SIĘ DZIEŃ MAMY!

Dziękujemy za wszystkie przesłane życzenia.
Piękne, wzruszające i te z humorem.
Tak naprawę wszyscy są tu wygrani
MAJĄ NAJLEPSZE MAMY NA ŚWIECIE!!!! ❤️❤️❤️
Komisja musiała jednak dokonać wyboru
💐kwiaty otrzymają Mamy :
Anny Rogalskiej, Iwony Głąb oraz Partycji Pupiec !!!
Od tej chwili już poza konkursem, jeśli ktoś jeszcze chciałby napisać coś o Swojej Mamie zapraszamy. Dzięki waszym wpisom robi ciepło i słonecznie 🌞

Skip to content