Pracownicy i osoby współpracujące z GOK

Witaj na oficjalnej stronie Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie pasja i kreatywność spotykają się w różnorodnych dziedzinach artystycznych. Nasza praca opiera się na zaangażowaniu wyjątkowych osób, które dbają o rozwój kulturalny naszej społeczności. Poznaj niezastąpionych pracowników oraz osoby współpracujące, które tworzą serce naszego ośrodka:

Dyrektor GOK – Agnieszka Zymon

Naszą wizją kieruje dyrektor Agnieszka Zymon, która przewodzi z pasją i profesjonalizmem, nadzorując wszelkie aspekty działalności ośrodka.

Kierownik Centrum Usług Wspólnych – Renata Warchoł

Zarządzanie sprawami księgowymi to odpowiedzialność pani Renaty Warchoł, która dba o finansową stronę naszych przedsięwzięć.

Stanowisko Pomocniczo Organizacyjne – Marzena Mędziak

Pani Marzena Mędziak to osoba, na którą możemy liczyć w kwestiach organizacyjnych, wspierając naszą codzienną pracę.

Twórcze warsztaty plastyczne – Justyna Malinowska

Prowadzenie zajęć plastycznych to domena pani Justyny Malinowskiej, która inspirowaniem i rozwija kreatywność naszych uczestników.

Zespoły wokalne – kształcenie umiejętności wokalnych – Zofia Banach

Umiejętności wokalne dzieci i młodzieży rozwijają się pod czujnym okiem pani Renaty Banach, która kieruje Zespołami.

Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta – Piotr Trojanowski

Pan Robert Słupski pełni funkcję kierownika artystycznego i dyrygenta Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej, tworząc niesamowite brzmienia.

Rekreacyjne inicjatywy na „Orliku” i hali sportowej – Marek Borowiński

Rekreacja to obszar, którym zajmuje się pan Marek Borowiński, organizując aktywności zarówno na hali, jak i na boiskach „Orlik”.

Gminny Chór „Moderato” – Bogdan Pałczyński

Chór „Moderato” pod batutą pana Bogdana Pałczyńskiego wnosi do naszej kultury piękno dźwięków i harmonii.

Administrowanie stroną internetową –  Mariusz Koczot

Strona www.gok.nielisz.pl  jest w rękach pana Mariusza Koczota, który dba o dostępność informacji dla naszej społeczności.

Estetyka przestrzeni – Magdalena Mazepa

Panuje nad estetyką i atmosferą sprzyjającą twórczej pracy.

Inspektor Ochrony Danych – Joanna Marczuk-Domińska

Bezpieczeństwo danych to priorytet dzięki pracy pani Joanny Marczuk-Domińskiej, Inspektora Ochrony Danych. Jeśli potrzebujesz skontaktować się z Panią Inspektor, napisz na adres e-mail: insoektor@cbi24.pl lub zadzwoń pod numer tel. +48 82 561 13 02.

Jesteśmy tu, aby rozwijać kulturę i twórczość w naszej społeczności!