Logo Gok Nielisz
Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu

PANIE Z ZARUDZIA W PÓŁFINALE KONKURSU MISS WDZIĘKU!!!

PANIE Z KGW
PANIE Z ZARUDZIA W PÓŁFINALE KONKURSU MISS WDZIĘKU!!! 👑👑👑
W ramach Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” zostało ogłoszonych kilka konkursów. Jeden z nich to MISS WDZIĘKU, który odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych – Miss do 45 roku życia oraz Miss 45+ (powyżej 45 roku życia).
Właśnie zostały głoszone wyniki I etapu konkursu. W obu kategoriach wiekowych mamy swoje przedstawicielki w wojewódzkim półfinale 👏 👏👏. Są nimi mieszkanki Zarudzia i oczywiście członkinie KGW „Zarudzianki”: PANI KAROLINA KOMAJDA – Miss do 45 roku życia 💐oraz PANI IZABELLA SAGAŃSKA – Miss 45+ 💐
Konkurs ma rangę ogólnopolską z każdego województwa do finału zostaną zakwalifikowane 4 uczestniczki po 2 w każdej kategorii wiekowej – jedna wybrana przez Jury i jedna wybrana w głosowaniu SMS-owym 📱 – Miss Publiczności.
Poinformujemy kiedy zostanie otwarte głosownie na Miss Publiczności i będzie można oddawać głosy na nasze kandydatki 📱 – do czego bardzo wszystkich zachęcamy!!!
Więcej informacji o konkursie tutaj 👇 https://www.festiwalpolskaodkuchni.pl/…/regulamin…
Tymczasem gratulujemy obu Paniom kwalifikacji do II etapu konkursu 👍 trzymamy mocno kciuki, życzymy powodzenia i dobrej zabawy w półfinale 👑👑👑
Skip to content