Eliminacje powiatu zamojskiego do 29. WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ i MŁODZIEŻOWEJ „ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK”

25 kwietnia 2024 r. w sali widowiskowej Krasnobrodzkiego Domu Kultury, odbyły się eliminacje powiatu zamojskiego do 29. WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ i MŁODZIEŻOWEJ „ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK”.
Miło nam poinformować, iż W GRONIE WYRÓŻNIONYCH OSÓB, znalazła się nasza reprezentantka KLARA SIEMCZYK. Cieszymy się i pięknie gratulujemy 👏👍
W przesłuchaniach konkursowych wystąpiły również: Aurelia Wyłupek-Misiura, Aleksandra Cichosz oraz Emilia Łapa – bez wahania możemy powiedzieć, że wszystkie wokalistki wraz z Panią instruktor, są naszymi wspaniałymi ambasadorkami muzycznymi. Dziękujemy 🫶
Podziękowania dla Krasnobrodzkiego Domu Kultury za udostępnienie zdjęć 🙂