Logo Gok Nielisz
Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastycznego „Sporty wodne na zalewie w Nieliszu”.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastycznego "Sporty wodne na zalewie w Nieliszu".
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastycznego
Prace oceniła komisja w składzie:
Dorota Głogowska – Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Nielisz
Jolanta Jaremek – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nieliszu
Małgorzata Wal – Młodszy Bibliotekarz Biblioteki Publicznej Gminy Nielisz.
W imieniu własnym oraz współorganizatorów konkursu tj. Lubelskiego Okręgowego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego oraz Klubu Sportów Wodnych Zbiornika Nielisz „Posejdon”, dziękujemy za rzetelną i wieloaspektową ocenę wszystkich 53 złożonych prac.
Gratulujemy laureatom oraz osobom wyróżnionym!!! Podziękowania i gratulacje składamy też wszystkim uczestnikom oraz opiekunom.
Zapraszamy na uroczystość rozdania nagród, która odbędzie się 29 czerwca 2024 r. na plaży przy kąpielisku „Moczydło” w Nieliszu, około godz. 18-tej. Zgodnie z Regulaminem upominki otrzymają wszyscy uczestnicy konkursu.
Zapraszamy też do obejrzenia wystawy pokonkursowej, na której znajdą się zwycięskie i wyróżnione prace. Wystawę będzie można oglądać na nieliskim „Moczydle” od 29 czerwca 2024 r. przez całe lato .
Jeszcze raz gratulujemy talentu, kreatywności i zaangażowania oraz dziękujemy za wszystkie złożone prace.