Logo Gok Nielisz
Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu

W niedzielę 24.10.2021 r. silna reprezentacja z naszej gminy wzięła udział w IX Międzygminnym Przeglądzie Ludowym w Starym Zamościu.

W niedzielę 24.10.2021 r. silna reprezentacja z naszej gminy wzięła udział w IX Międzygminnym Przeglądzie Ludowym w Starym Zamościu.
W kategorii śpiew wystąpił chór Moderato oraz wspólnie zespoły Wiolinki i Iskierki.
🧵 Rękodzieło prezentowały Panie z KGW w Wólce Nieliskiej. 🥧 Ze swoimi niezrównanymi kulinariami w konkursie udział wzięły KGW z: Deszkowic Kolonii, Krzaka, Wólki Nieliskiej oraz Ruskich Piask.
Z dumą i radością informujemy o wynikach niedzielnego przeglądu.
👉Kategoria rękodzieło: I MIEJSCE MAŁGORZATA MATWIEJCZUK-MAZUREK z KGW w Wólce Nieliskiej za “Prace patchworkowe” z podkreśleniem faktu jednogłośności Komisji, do co zwycięstwa Pani Małgorzaty!!! 🏆🥇
👉Kategoria kulinaria: II MIEJSCE KGW DESZKOWICE KOLONIA za „Sakiewki z soczewicą i grzybami” oraz „Ciasto z borówkami” 🥈 zaś WYRÓŻNIENIE KGW w KRZAKU za “ Buraczane oraz jaglano-grzybowe burgery” i „Szarlotkę Królewską”.👍
👉Kategoria śpiew: WYRÓŻNIENIE WIOLINKI ORAZ ISKIERKI, które tym razem wystąpiły wspólnie! 👏
Wiemy jak wiele pracy i czasu trzeba poświęcić na przygotowanie i prezentację swoich umiejętności w każdej dziedzinie, dlatego serdeczne podziękowania kierujemy do całej delegacji konkursowej z Gminy Nielisz 🙂💗!
Cieszymy się z przyznanych nagród i wyróżnień, gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom.
Więcej informacji o konkursie i jego wynikach na FB Organizatora – GOK w Starym Zamościu.
Dziękujemy za udostepnienie zdjęć i gratulujemy kolejnej edycji wydarzenia!
Skip to content