OTRZYMALIŚMY GRANT W WYSOKOŚCI 127 TYS. ZŁOTYCH NA REALIZACJĘ PROJEKTU „CZAS NA CYFROWĄ TRANSFORMACJĘ”

Plakat konwersji cyfrowej domów kultury grafika wiele połączonych trójkątów
OTRZYMALIŚMY GRANT W WYSOKOŚCI 127 TYS. ZŁOTYCH NA REALIZACJĘ PROJEKTU „CZAS NA CYFROWĄ TRANSFORMACJĘ”
Dzięki pozyskanym funduszom w GOK powstanie pracownia do rejestracji i przetwarzania dźwięku oraz obrazu. Zakup nowoczesnego sprzętu oraz zaplanowane szkolenia  otworzą przed nami wiele nowych możliwości – wkraczamy w nową erę działalności. Przed nami spore wyzwanie!!!
Czujemy dodatkową satysfakcję z wyniku punktowego, który zdobyliśmy w konkursie. Na 422 złożone wnioski i 100 możliwych do zdobycia punktów nasz wniosek otrzymał ich aż 95 !!! Taki sam wynik osiągnęła jeszcze jedna instytucja kultury, co dało nam ex aequo drugie miejsce w skali kraju!!!
Grand został przyznany w ramach programu „Konwersja cyfrowa domów kultury” dofinasowanego z Funduszy Europejskich, którego Operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.
Wsparcie otrzyma 60 instytucji z całej Polski 👏👏👏