Konkurs z okazji „Dnia Matki”

kwiaty na dzień Matki
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W II EDYCJI KONKURSU
„POSTARAJ SIĘ DLA SWOJEJ MAMY”
26 maja to właśnie Twoja Mama może otrzymać bukiet pięknych kwiatów💐💐💐💐💐💐💐
Napisz krótkie życzenia lub narysuj laurkę, albo też zaprojektuj kartkę – sam wybierz, w czym czujesz się najlepiej! Umieść życzenia lub zdjęcie pracy w komentarzu pod niniejszym postem do 25.05.2022 do godz. 9:00. Powołana przez Organizatora (GOK w Nieliszu) Komisja wybierze 3 zwycięzców, którzy wygrają kwiaty dla swoich Mam!!!💐💐💐💐💐💐
W zabawie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie! Zachęcamy jednak, aby Tatusiowe wspólnie ze swoimi pociechami stworzyli i wysłali dowolne życzenia!
POSTARAJ SIĘ DLA SWOJEJ MAMY! Pisz, rysuj, projektuj – TWÓRZ SAM, nie kopiuj z Internetu!
Mamy nadzieję na stworzenie pięknej wystawy pokonkursowej zwierającej wszystkie nadesłane prace!
Bukiety będą do odebrania 26 maja w siedzibie GOK w Nieliszu. Jeśli zwycięzca nie będzie mógł odebrać i osobiście wręczyć kwiatów, pomożemy mu w tym i dostarczymy je pod wskazany adres.
Zabawa adresowana jest do mieszkańców Gminy Nielisz. Przystąpienie do zabawy wiąże się ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych – imię i nazwisko. Decyzja Komisji powołanej przez Organizatora jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.