FERIE – CZAS AKTYWNEGO WYPOCZYNKU 😀👍

Dzieci zwiedzają galerię sztuki zdobniczej i malarstwa europejskiego od XVI do XX w., historię uzbrojenia i malarstwo batalistyczne, aż do sztuki ludowej naszego regionu

Stało się już chyba tradycją, że podczas ferii czy wakacji organizujemy wyjazdy kulturalno-artystyczne.

Tym razem celem naszej wyprawy był Lublin – było trochę historycznie i trochę bajkowo. Historyczna cześć naszej wycieczki 🏰, to wędrówka śladami przeszłości najdawniejszych dziejów ziemi lubelskiej, przez galerię sztuki zdobniczej i malarstwa europejskiego od XVI do XX w., historię uzbrojenia i malarstwo batalistyczne, aż do sztuki ludowej naszego regionu. To wszystko w ramach odwiedzin w Muzeum Narodowym w Lublinie 🏰. Dużo wiedzy ale podanej w naprawdę interesujący sposób – pozdrawiamy naszego przewodnika!!! 👍 Po przerwie obiadowej🍟🍔🥗 zmieniliśmy klimat. Prosto do świata bajki przeniosło nas kino Cinema City Felicity 📽🎞 Spotkanie z dobrym znajomym Kotem w Butach 😺🥾, który tym razem podróżował w poszukiwaniu mitycznego „ostatniego życzenia” wypełniło nasze wyjazdowe wtorkowe popołudnie. W dobrych nastrojach wróciliśmy do domu 😃, a dziś dzielimy się miłym wspomnieniem z ferii.