ALE FAJNIE – ALE PIĘKNIE I Z SUKCESEM! 👏👏👏👏👏👏👏

ALE FAJNIE – ALE PIĘKNIE I Z SUKCESEM! 👏👏👏👏👏👏👏
Z ogromną radością dzielimy się bardzo dobrą wiadomością – ZESPÓŁ ALE FAJNIE Z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu ZDOBYŁ III MIEJSCE NA XIII MIĘDZYPOWIATOWYM FESTIWALU PIEŚNI I PIOSENKI MARYJNEJ, który odbył się wczoraj tj. 11 maja 2025 r. w Werbkowicach!
To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło aż 23 zespoły z różnych powiatów – więc konkurencja była naprawdę spora. Nasze Panie zwróciły uwagę nie tylko swoim śpiewem, ale również sercem włożonym w występ oraz profesjonalizmem scenicznym.
Spójrzcie tylko na zdjęcie – elegancja, serdeczne uśmiechy i dobra energia, którą widać już na pierwszy rzut oka. Jesteśmy dumni i cieszmy się razem z zespołem!
Słowa uznania dla organizatorów i wszystkich uczestników festiwalu.
Zespołowi Ale Fajnie wraz z panią instruktor Izabellą Sagańską – gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne muzyczne sukcesy!
Postaramy się o nieco szerszą fotorelację z festiwalu, zanim jednak na spokojnie obejrzymy zdjęcia, chcieliśmy podzielić się tą jakże FAJNĄ wiadomością
❄️Srebrna gwiazdka❄️ – II miejsce dla zespołu Gama i Melodia 🎶
Przejdź do treści