I JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI ORAZ PIĘKNEGO CZYTANIA

Patroni 2021 roku oraz ulubione wiersze o jesieni dobiegł końca – ogłaszamy wyniki!🥳👏👏👏

Bardzo cieszymy się, że udało się przeprowadzić konkurs w tak trudnym czasie. Zainteresowanie było bardzo duże. Komisja w składzie : Agnieszka Zymon – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu, Jolanta Jaremek – Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Nielisz oraz Dorota Głogowska – Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Nielisz miała przyjemność wysłuchać bardzo wielu recytacji i prezentacji. Dziękujemy wszystkim za wsparcie oraz za pomoc w zorganizowaniu konkursu! Dziękujemy nauczycielom i dyrekcji ze Szkoły Podstawowej im. Jana Króla w Nieliszu, Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu oraz bibliotece szkolnej. Dziękujemy także za udział w konkursie przedstawicielkom Domu Pomocy Społecznej w Ruskich Piaskach.
GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM !
OTO WYNIKI:
Kategoria Uczniowie klas I-III
Antoni Trepiet Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
– miejsce II
Martyna Kostka Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
Jakub Zańko Szkoła Podstawowa im Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
– miejsce III
Aleksandra Cichosz i Klara Siemczyk ze Szkoły Podstawowej im. Jana Króla w Nieliszu
wyróżnienia: Maja Demcio i Jakub Smoła Szkoła Podstawowa im Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu, Antoni Kobylarz Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
Kategoria Uczniowie klas IV-VIII
Konrad Jachorek Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
– miejsce II
Antoni Chmiel Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
Oliwia Gnyp Szkoła Podstawowa im Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
– miejsce III
Marta Mróz Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
Wyróżnienie : Łukasz Konaszczuk Szkoła Podstawowa im Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
Kategoria Dorośli
Małgorzata Woźniak
wyróżnienia: Marlena Karaś, Grażyna Szoka, Agata Śmiga
JESZCZE RAZ GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM !
Zapraszamy do udziału w przyszłym roku! Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy za udział a laureaci wraz z dyplomami nagrody rzeczowe. Szczegóły dotyczące wręczenia nagród ustalimy indywidualnie.