Aktualności,  GOK Nielisz

WAKACYJNA WYCIECZKA DO ARCHIPELAGU ROZTOCZE

Na wakacyjny wyjazd z GOK w Nieliszu wybraliśmy miejsce, które znajduje się zupełnie niedaleko w miejscowości Budy (około 20 km. od Zamościa). Archipelag Roztocze jest nowoczesnym Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym z wieloma atrakcjami.
My wybraliśmy:
– warsztaty ceramiczne, na których stworzyliśmy dekoracyjną biżuterię oraz wyrabiane na kole garncarskim gliniane naczynia,
– pobyt w Empirii, czyli miejscu gdzie za pośrednictwem zmysłów, takich jak dotyk, słuch czy węch w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązanymi multimedialnymi można się przenieść do roztoczańskich lasów, rzek, bagien i wsi, poznać ich mieszkańców i przyrodę.
– zabawę na laserowym torze przeszkód oraz znajdujących się wewnątrz i na zewnątrz budynku placach zabaw
– spacer po Parku Miniatur Kresowych, składającym się z kolekcji 26 makiet zamków i twierdz stworzonych w skali 1:30 000
Oczywiście dla zregenerowania sił w planie dnia była przerwa na odpoczynek i posiłek, a także – jak to na każdej wycieczce – chwila na odwidzenie sklepu z pamiątkami.
Podsumowując wyjazd nie można powiedzieć nic innego jak tylko, że był to dzień pełen dobrej zabawy i świetnego humoru!
Podziękowania dla opiekunów: Pani Justyny Malinowskiej (koordynatora wycieczki) oraz Pani Marzeny Mędziak!