ALEKSANDRA BARTOSZCZYK BĘDZIE REPREZENTOWAĆ POWIAT ZAMOJSKI PODCZAS WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ “ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK”

Jak co roku eliminacje do festiwalu odbyły się w Krasnobrodzkim Domu Kultury. W tym roku przeprowadzono je online bez osobistego udziału wykonawców. Jurorzy oceniali uczestników na podstawie przysłanych nagrań wideo. Już wiemy, że w kategorii wiekowej 14-16 lat solistka z naszego ośrodka kultury ALEKSANDRA BARTOSZCZYK otrzymała nominację do reprezentowania Powiatu Zamojskiego podczas finału, którego organizatorem będzie Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.
Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Jury w Krasnobrodzie doceniło także występ innej naszej wokalistki OLIWII KRAWCZYK, której przyznano jedno z 5 wyróżnień!
Serdecznie gratulujemy obu wokalistkom oraz trenerowi wokalnemu Pani Renacie Banach! I mocno trzymamy kciuki za powodzenie w finale Oli Bartoszczyk !