Logo Gok Nielisz
Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu

Zabawa kulinarno-fotograficzna

Zabawa kulinarno-fotograficzna
Wybieramy najlepszą wakacyjną potrawę z grilla. Chcesz wziąć udział w zabawie i wygrać super-wypasiony zestaw grillowy ufundowany przez LGD „Ziemia Zamojska”? Umieść przepis, zdjęcie oraz nazwę potrawy w komentarzu pod postem na profilu @gminanielisz. Mile widziane autorskie przepisy oraz nazwy potraw nawiązujące do naszego regionu. Przepisy zbieramy do 27.08.2020 r. do godziny 23:59. Spośród nadesłanych propozycji Organizatorzy wybiorą Zwycięzcę.
UWAGA!!! Organizatorzy zastrzegają sobie swobodę w podejmowaniu decyzji, przystąpienie do zabawy wiąże się ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych – imię i nazwisko, nie przysługuje żadne odwołanie od decyzji organizatorów ani dążenie do dalszych, jakichkolwiek roszczeń.
Szukamy najlepszej potrawy grill’owej, która mogłaby zasłynąć nie tylko w naszym regionie. Smakujcie, kombinujcie, róbcie fotkę i opiszcie Wasze „smaczności”. Pamiętajcie, aby zostawić zdjęcie z nazwą i przepisem w komentarzu pod postem. Czas ucieka…. Do roboty! Dajcie łapkę w górę i udostępniajcie! Zapraszamy!
Skip to content