XXI Festiwal Piosenki „Rozśpiewany Chrząszcz”

DSC 8431 1024x680

W dniach 1 – 2 czerwca 2018r.  w Szczebrzeszynie w ramach Dni Chrząszczowego Grodu, odbył się XXI Festiwal Piosenki „Rozśpiewany Chrząszcz”. Wśród osiemdziesięciu wykonawców startujących w pięciu kategoriach wiekowych nie zabrakło również silnej reprezentacji z naszego GOK –u. Jury w składzie: Justyna Stańczyk, Michał Dudziński oraz Piotr Koczułap doceniło występy naszych solistów oraz zespołu:

DSC 8431 1024x680

KAT III SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV-VI

II m-ce  Martyna Gil – Gminny Ośrodek Kultury Nielisz

III m-ce  Zespół ISKIERKI – GOK Nielisz

KAT IV SZKOŁY PODSTAWOWE KL. VII I GIMNAZJALIŚCI

II m-ce Oliwia Krawczyk – GOK Nielisz

Pełny protokół oraz fotorelacja znajduje się na stronie http://mdk.szczebrzeszyn.pl/. Podziękowania dla Miejskiego Domu Kultury za udostepnienie zdjęć.

{gallery}phocagallery/rozwspiewanychszaszcz2018/{/gallery}