Logo Gok Nielisz
Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu

WRACAMY DO KONKURSU “NA ANIELSKICH SKRZYDŁACH”

Rozdanie nagród miało miejsce 10 lutego w remizie OSP w Nieliszu.
Na uroczystość licznie przybyli laureaci, wyróżnieni i osoby towarzyszące. Z racji potańcówki, która została zaplanowana tuż po wręczeniu nagród, wśród gości zaleźli się także uczestnicy ostatkowej zabawy.
Wystawa pokonkursowa została przygotowana w formie cyfrowej. Zdjęcia zwycięskich i wyróżnionych prac publiczność oglądała w powiększeniu na ekranie projekcyjnym.
Gratulacje przekazywali i nagrody wręczali członkowie Komisji Konkursowej oraz radni Gminy Nielisz.
Od 13 lat organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu. Dziękujemy za coroczny liczny udział i piękne oraz zaskakujące pomysłowością prace. Tegorocznym zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do fotogalerii prezentującej zajęcia z wręczenia nagród.
Przed nami jeszcze jedna ostatnia odsłona tegorocznej edycji konkursu – prezentacja nagrodzonych prac, którą już wkrótce zamieścimy na naszym FB i stronie internetowej.