Logo Gok Nielisz
Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu

GMINNY DZIEŃ DZIECKA W NIELISZU 2023 🤸‍♀️⚽️🚤🌞🎼📣🍦😃📸🚒🤸‍♂️🍿

Dzień dziecka - fotorelacja
W tym roku poranek 1 czerwca przywitał nas piękną pogodą☀️ Słońce zapowiadało udany dzień, dlatego w dobrych nastrojach i pełni entuzjazmu😃 około godz. 9.00 – tej rozpoczęliśmy imprezę. Do dzieci ze Szkoły Podstawowej w Nieliszu dołączyły dzieciaki z Szkoły Podstawowej w Złojcu żeby wspólnie wraz z nauczycielami i rodzicami świętować ten wyjątkowy dzień!!!
Dmuchane urządzenia rekreacyjne, super-hiper zakręcone zdjęcia z fotobudki, przejażdżki motorówkami po zalewie, pokazy strażackie, malowanie buziek, turnieje piłkarskie, do tego kiełbaska z grilla, popcorn kolorowe balony i muzyka zapewniły świetną atmosferę i doskonałą zabawę 🤸‍♂️🤸‍♀️
Organizatorami wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu wraz z Gminą Nielisz – mamy nadzieję, że sprostaliśmy zadaniu i wszyscy naprawdę dobrze się bawili!☺️ Serdecznie dziękujemy instytucjom i organizacjom, które włączyły się w przygotowania i udzieliły nam pomocy oraz wsparcia 🤝 Podziękowania kierujemy do Szkoły Podstawowej im. Jana Króla w Nieliszu, Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu, Klubu Sportów Wodnych Zbiornika Nielisz „Posejdon”, Gminnego Zarządu OSP w Nieliszu, oraz jednostki OSP w Nieliszu, Centrum Integracji Społecznej w Nieliszu, Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz kierownika Obiektu Hydrotechnicznego w Nieliszu, Dyrektora WORD w Zamościu, dziewczyn ze starszych klas SP w Nieliszu, a także obecnych na imprezie Rodziców 🌹🌼🌷To z Państwa pomocą mogliśmy przygotować tak wiele atrakcji i zapewnić dzieciom dzień pełen pozytywnych wrażeń i dobrych emocji.
NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH DZIECIAKÓW – UŚMIECHU, RADOŚCI I SPEŁNIENIA MARZEŃ!!! 🧡🧡🧡
Skip to content