Logo Gok Nielisz
Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu

Soliści

Odkryj naszych utalentowanych wokalistów z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu, których pasję i talent wokalny prowadzi do perfekcji Pani Renata Banach. Nasza zgrana grupa artystów skupia się na doskonaleniu umiejętności wokalnych i tworzeniu wyjątkowych występów muzycznych. Dzięki wsparciu Pani Renaty Banach, nasi wokaliści rozwijają swój potencjał i prezentują niezrównane występy.

Zapraszamy do śledzenia naszych artystycznych osiągnięć i koncertów, podczas których nasi utalentowani wokaliści prezentują swoje umiejętności, dzięki którym muzyka staje się źródłem radości i inspiracji dla naszej społeczności.

Nasi soliści

Naukę śpiewu rozpoczęłam w 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w  Zespole „Wiolinki” pod kierunkiem instruktora muzyki Pani Renaty Banach. Pierwsze sceniczne występy oraz sugestie nauczyciela sprawiały, że podjęłam  także naukę śpiewu solowego.

Bardzo lubię zajęcia muzyczne zarówno te wokalne jak i instrumentalne ponieważ należę także do Gminnej Orkiestry Dętej.

Jako solistka wystąpiłam już w kilku festiwalach i konkursach muzycznych. Niektóre zakończyły się dla mnie miłą  niespodzianką:

– w 2017 r. zajęłam III miejsce w XV Festiwalu   Piosenki Dziecięcej o „Józefowskiego Słowika” oraz zdobyłam Brązowego Chrząszcza w XX Jubileuszowym Festiwalu Piosenki w Szczebrzeszynie;

– w 2019 roku zostałam wyróżniona w XVII  Festiwalu   Piosenki Dziecięcej o „Józefowskiego Słowika”.

Śpiew daje mi wiele radości!

Śpiewam od 2017 roku,  kiedy to w Gminnym Ośrodku Kultury  odbyły się przesłuchania do dziecięcego zespołu wokalnego Wiolinki. Początkowo występowałam  jako jedna z wokalistek w zespole z czasem doszedł także śpiew solowy. Udział w zajęciach oraz występy przed publicznością sprawiają mi wielką radość i przynoszą  dużą satysfakcję. Każdy występ jest dla mnie bardzo ważny jednak do tej pory najbardziej zapamiętałam udział w Eliminacjach Powiatu Zamojskiego do Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”, w których znalazłam się w grupie wyróżnionych osób.

W przyszłości chcę kontynuować naukę śpiewu.

Na zajęcia wokalne w Gminnym Ośrodku Kultury w Nieliszu uczęszczam od 2012 roku.
Moje dwie największe pasje to muzyka oraz informatyka. Śpiewam, ponieważ po prostu lubię to robić. Rozwijam się, zdobywam nowe doświadczenia i poznaję nowych ludzi.

Wśród moich solowych osiągnieć najbardziej zapadły mi pamięć:

 

 brązowy ,,Śpiewający Słowik” w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Ryki 2016 

– II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Pogodna nutka” o nagrodę im. Marka Sochackiego- BCK Biłgoraj 2018
– IIImiejsce –  XXIV Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek- Jarosław 2019

W przyszłości chciałbym pogodzić obie moje pasje.

Na lekcje śpiewu uczęszczam od 2013. Jest to moja wielka pasja,  którą chciałabym w przyszłości kontynuować. Z radością biorę udział w zajęciach wokalnych, dzięki którym mogę się muzycznie rozwijać Dzięki mojej przygodzie z muzyką jako solistka osiągnęłam wiele sukcesów ale największą radość sprawiło mi zdobycie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie “Rozśpiewany Wawer” w Warszawie. Pond to szczególnie miło wspominam: II miejsce w XXII Festiwalu Piosenki „Rozśpiewany Chrząszcz” w Szczebrzeszynie w 2019 r. oraz I miejsce na Festiwalu Twórczości Religijno-Patriotycznej w Tworyczowie w 2019 r.

Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się w 2010 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Nieliszu pod opieką Pani Renaty Banach. Występy sprawiają mi ogromną przyjemność ale także dają możliwość konfrontacji z innymi wykonawcami. Muzyka jest moją największą pasją, dzięki której mogę spełniać swoje marzenia, rozwijać umiejętności i realizować zamierzone cele.
Moje największe solowe osiągnięcia to :
– III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym ,,Wygraj Szansę”
– wyróżnienie w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Śpiewający Słowik “
– II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Jarosławiu
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Pogodna nutka” o nagrodę im. Marka Sochackiego- BCK Biłgoraj 2018
– dwukrotny tytuł Laureatki w Małym Festiwalu Piosenki Dziecięcej ,,o Józefowskiego Słowika”

Śpiewam od 7 roku życia. Sprawia mi to wielką przyjemność i przynosi wiele pozytywnych emocji. Zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury umożliwiają mi prezentację umiejętności wokalnych na licznych konkursach, festiwalach i przeglądach muzycznych. Moimi największymi sukcesami jako solistki są:

 II miejsce w XV Małym Festiwalu Piosenki Dziecięcej o Józefowskiego Słowika w Józefowie,

– zdobycie tytułu Laureata w powiatowych Eliminacjach do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik w Krasnobrodzie.
– zajęcie II miejsca i zdobycie srebrnej gwiazdki w XVI Spotkaniach z Kolędą i Pastorałką w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu
– III miejsce w XXXVI Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Biłgoraju.

Śpiew to moja wielka pasja, którą będę nadal kontynuować.

Naukę śpiewu w Gminnym Ośrodku Kultury rozpoczęłam w 2013 r. Dzięki zajęciom mogę rozwijać swoje pasje i umiejętności wokalne oraz brać udział w licznych wydarzeniach muzycznych. Konkursy i Festiwale przynoszą mi wiele radości i satysfakcji. Do moich największych solowych osiągnięć muzycznych należą:

 dwukrotne zdobycie tytułu Laureata w Małym Festiwalu Piosenki Dziecięcej ,,o Józefowskiego Słowika” w Józefowie
– trzykrotny tytuł Laureatki w powiatowych Eliminacjach do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik w Krasnobrodzie
– III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Jarosławiu
– II miejsce w Ogólnopolskim konkursie im. Marka Sochackiego ,,Pogodna Nutka” w Biłgoraju
– II miejsce w Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Biłgoraju
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym ,,Wygraj Szansę”

Radość przynosi mi każdy najmniejszy sukces również wszystkie wyróżnienia, które zdobyłam przez ostanie lata. Cieszę się że mogę uczęszczać na zajęcia, które rozwijają moją pasję !

Swoją przygodę ze śpiewem zaczęłam w 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Zespole Wiolinki, nieco później przyszły także występy indywidualne.

Moje największe solowe osiągnięcia:
tytuł Laureata w Małym Festiwalu Piosenki Dziecięcej o Józefowskiego Słowika” w Józefowie
– III miejsce na Festiwalu “Rozśpiewany Chrząszcz”.

Sukcesy zmotywowały mnie to do dalszej pracy. Nie czuję już takiej tremy jak dawniej, teraz jestem bardziej pewna siebie i chciałabym dalej rozwijać swoją muzyczną pasję

Skip to content