Logo Gok Nielisz
Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu

Rozstrzygnięcie VII Gminnego Konkursu Plastycznego „Na Anielskich Skrzydłach”

27912868 1320136924754350 2961906003443407624 o

27912868 1320136924754350 2961906003443407624 o13 lutego w Auli Szkoły Podstawowej im. Jana Króla w Nieliszu odbyło się rozstrzygnięcie VII Gminnego Konkursu Plastycznego „Na Anielskich Skrzydłach”. Organizatorem Konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu. Spośród 204 prac zgłoszonych do konkursu Komisja wyłoniła laureatów i przyznała następujące wyróżnienia:

 

1. KATEGORIA: DZIECI PRZEDSZKOLNE ORAZ KLASY „O”

 

Prace na płaszczyźnie
Laureaci: 
I miejsce Kamila Gielecka Oddział Przedszkolny – GOK Nielisz 
II miejsce z Mikołaj Szokało, Przedszkole „Mali Odkrywcy” w Krzaku 
III miejsce Marta Mróz, Oddział Przedszkolny –GOK Nielisz 
Wyróżnienia:
Milena Kapuśniak Oddział Przedszkolny – SP Nielisz
Damian Jurczyszyn, Oddział Przedszkolny – SP Złojec
Maja Hajduk – Przedszkole „Mali Odkrywcy” w Krzaku 

Formy przestrzenne
Laureaci
I miejsce Gabriela Bartoszczyk, Oddział Przedszkolny – SP Nielisz
II miejsce Oliwia Pawelec – Oddział Przedszkolny SP Nielisz
III miejsce Kacper Pawelczyk – Odział Przedszkolny SP Nielisz 
Wyróżnienia
Marta Mróz, Oddział Przedszkolny – GOK Nielisz 
Hannna Kot, Oddział Przedszkolny – GOK Nielisz 
Kamila Gielecka, Oddział Przedszkolny- GOK Nielisz 
Kaper Halida, Oddział Przedszkolny – SP Nielisz

2.KATEGORIA KLASY I-III SZKOŁA PODSTAWOWA 
Prace na płaszczyźnie 
Laureaci 
I miejsce Gabriela Misiarz kl. I – GOK Nielisz 
II Nikola Jakubczak kl. III – GOK Nielisz 
III Maja Jaworka kl. III GOK Nielisz 
Wyróżnienia
Oskar Świstowski kl. I – SP Nielisz 
Miłosz Mika kl. II – SP Złojec
Sandra Pomarańska kl. I – GOK Nielisz 
Formy przestrzenne 
Laureaci 
I miejsce Dawid Nizioł kl. I – SP Nielisz 
II miejsce Lena Socha kl. II – SP Nielisz 
III miejsce Marcel Furmanek kl. II – SP Nielisz 
Wyróżnienia
Karolina Socha kl. II – SP Nielisz 
Władysław Sienkiewicz kl. II – SP Nielisz 
Dudek Martyna kl. II SP Nielisz 

3. KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁA PODSTAWOWA
Prace na płaszczyźnie 
Laureaci 
I miejsce Ewelina Lachowicz kl. VI – SP Nielisz 
II miejsce Wiktora Tymczak kl. VI – SP Złojec, Martyna Kanarek kl. V – SP Nielisz, 
III miejsce Milena Kasperczyk kl. VI
Wyróżnienia
Magdalena Mikuła kl. V – SP Nielisz 
Aleksandra Bartoszczyk kl. V – SP Nielisz 
Paulina Szarlip kl. VI – SP Nielisz
Michał Halida kl.IV – SP Nielisz 
Formy przestrzenne 
Wyróżnienie
Oliwa Pomarańska kl.VI – GOK Nielisz 

4.KATEGORIA: KL.VII SZKOŁA PODSTAWOWA ORAZ GIMNAZJUM
Prace na płaszczyźnie 
Laureaci 
I miejsce Karolina Pilipczuk kl. VII – SP Nielisz 
II miejsce Dominika Pomarańska kl. II Gimnazjum w Nieliszu 
III miejsce Maja Kasperczuk kl. VII – SP Nielisz 
Wyróżnienia
Aleksandra Soboń kl. VII – SP Złojec 
Paulina Bubiło kl. II gimnazjum – GOK Nielisz 
Julia Mich kl. II gimnazjum – GOK Nielisz
Katarzyna Śliwińska kl. II Gimnazjum w Nieliszu
Formy Przestrzenne 
Wyróżnienie 
Weronika Antoszek kl. VII – GOK Nielisz 

5.KATEGORIA: DOROŚLI
Prace na płaszczyźnie
Wyróżnienie 
Anna Topolska – DPS W Ruskich Piaskach
Formy Przestrzenne 
Laureaci 
I miejsce Głąb Anna, Nielisz
II miejsce Grażyna Szoka, DPS w Ruskich Piskach
III Bogusława Palonka, DPS w Ruskich Piskach
Wyróżnienia
Bogusława Szwed, DPS w Ruskich Piskach
Albina Adamczuk, DPS w Ruskich Piskach
Halina Gęsicka, DPS w Ruskich Piskach

{gallery}phocagallery/naanielskichskrzydlach2018/{/gallery}

 

Komisja postawiła przyznać także Nagrodę Specjalną za nowatorskie podejście i realizację tematu dla Karola Szokało – kl. V. Praca powstała w GOK w Nieliszu pod kierunkiem Pani Justyny Malinowskiej. 
Wystawa pokonkursowa znajduje się w Auli Szkoły Podstawowej im. Jana Króla w Nieliszu – będzie czynna do 2 marca 2018 r. w godzinach pracy szkoły. 

O chęci zwiedzenia wystawy należy poinformować sekretariat szkolny. 

 

 

Zapraszamy.

Skip to content