Logo Gok Nielisz
Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu

II Otwarty Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Nielisz

27993727 1324775307623845 6173588098463768974 o 1024x768

27993727 1324775307623845 6173588098463768974 o 1024x768            W niedzielę 18 lutego Hali Sportowej w Nieliszu odbył się II Otwarty Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Nielisz. W turnieju uczestniczyło 8 drużyn: EMIX, GROM, JUNIORZY DELTY, LTW, KOMOST MICHALÓW, BETA STARY ZAMOŚĆ, PKS METANOJA LIPSKO oraz BODACZÓW TEAM. Po zaciętej walce lecz w duchu fair play zwycięzcą została drużyna BODACZÓW TEAM. Drugie miejsce zajęła drużyna KOMOST MICHALÓW a na trzecim uplasowała się drużyna BETA STARY ZAMOŚĆ. Wyróżnienia indywidualne otrzymali: Tomasz Duda (BODACZÓW TEAM) – król strzelców, Michał Hasiec (KOMOST MICHALÓW) – najlepszy zawodnik, Michał Janda (BETA STARY ZAMOŚĆ) – najlepszy bramkarz. Wszystkim drużynom oraz kibicom dziękujemy za uczestnictwo w turnieju.