Logo Gok Nielisz
Gminny O┼Ťrodek Kultury w Nieliszu

FERIE – CZAS AKTYWNEGO WYPOCZYNKU ­čśÇ­čĹŹ

Dzieci zwiedzaj─ů galeri─Ö sztuki zdobniczej i malarstwa europejskiego od XVI do XX w., histori─Ö uzbrojenia i malarstwo batalistyczne, a┼╝ do sztuki ludowej naszego regionu

Sta┼éo si─Ö ju┼╝ chyba tradycj─ů, ┼╝e podczas ferii czy wakacji organizujemy wyjazdy kulturalno-artystyczne.

Tym razem celem naszej wyprawy by┼é Lublin – by┼éo troch─Ö historycznie i troch─Ö bajkowo. Historyczna cze┼Ť─ç naszej wycieczki ­čĆ░, to w─Ödr├│wka ┼Ťladami przesz┼éo┼Ťci najdawniejszych dziej├│w ziemi lubelskiej, przez galeri─Ö sztuki zdobniczej i malarstwa europejskiego od XVI do XX w., histori─Ö uzbrojenia i malarstwo batalistyczne, a┼╝ do sztuki ludowej naszego regionu. To wszystko w ramach odwiedzin w Muzeum Narodowym w Lublinie ­čĆ░. Du┼╝o wiedzy ale podanej w naprawd─Ö interesuj─ůcy spos├│b ÔÇô pozdrawiamy naszego przewodnika!!! ­čĹŹ Po przerwie obiadowej­čŹč­čŹö­čąŚ zmienili┼Ťmy klimat. Prosto do ┼Ťwiata bajki przenios┼éo nas kino Cinema City Felicity ­čôŻ­čÄ× Spotkanie z dobrym znajomym Kotem w Butach ­čś║­čąż, kt├│ry tym razem podr├│┼╝owa┼é w poszukiwaniu mitycznego “ostatniego ┼╝yczenia” wype┼éni┼éo nasze wyjazdowe wtorkowe popo┼éudnie. W dobrych nastrojach wr├│cili┼Ťmy do domu ­čśâ, a dzi┼Ť dzielimy si─Ö mi┼éym wspomnieniem z ferii.