Logo Gok Nielisz
Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu

ADAM CIOS PO RAZ DRUGI ZWYCIĘŻYŁ W KONKURSIE LUBELSKIE PIĘKNIEJE. JAK FUNDUSZE EUROPEJSKIE ZMIENIAJĄ TWOJĄ OKOLICĘ.

Praca Adama Ciosa

Konkurs skierowany był do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z województwa lubelskiego i jak czytamy na stronie https://funduszeue.lubelskie.pl/…/znamy-laureatow-i…/ do tegorocznej edycji zgłoszono aż 421 prac.

Miło nam poinformować, że I MIEJSCE w swojej kategorii wiekowej tj. kl. I-IV zdobył ADAM CIOS uczęszczający na zajęcia plastyczne do naszego ośrodka kultury. Prezentowana poniżej zwycięska praca prezentuje budynek nowego Dworca Metropolitalnego w Lublinie. W tym miejscu chcemy przypomnieć, że również podczas zeszłorocznej edycji konkursu praca Adasia została oceniona najwyżej i zdobywała pierwsze miejsce (pisaliśmy o tym w postach z 9 i 18 listopada 2022). Tegoroczny sukces jest więc potwierdzeniem talentu i pomysłowości Adasia, ale też wysokiego poziomu edukacji plastycznej prowadzonego przez GOK w Nieliszu.

Gratulujemy autorowi pracy Adamowi Ciosowi !!! Podziękowania i gratulacje składamy także Pani instruktor Justynie Malinowskiej prowadzącej zajęcia plastyczne, a także Pani Marzenie Mędziak – pracownikowi pomocniczemu, która wspiera działania pracowni plastycznej.

Skip to content