Zwycięzca zabawy kulinarno-fotograficzej

Mamy zwycięzcę zabawy kulinarno-fotograficzej, którą przygotowali dla Was: LGD ”Ziemia Zamojska”, GOK Nielisz oraz Urząd Gminy Nielisz. Danie sezonu grillowego 2020 to ,,Król Hamburger w towarzystwie Królowej Gruszki z Gruszki „. Serdecznie gratulujemy KGW Rodzina Razem Gruszka Duża Kolonia. Nagroda będzie dostępna po przesłaniu do zwycięzcy w wiadomości prywatnej i okazaniu podczas odbioru kodu aktywującego. Po nagrodę należy się udać do Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00 – 18:00.
Wybranie jednego przepisu było bardzo trudne. Wszystkie zgłoszenia były oryginalne i niesamowicie wyeksponowane. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy pomysłów. Ponieważ wszyscy Zgłaszający wykazali się kreatywnością i wybitnymi umiejętnościami kulinarnymi, postanowiono oprócz nagrody głównej, wyróżnić wszystkie nadesłane prace i przyznać im symboliczne podarunki ufundowane również przez LGD „Ziemia Zamojska”. Wyróżnienia zostaną przekazane w przyszłym tygodniu w ten sam sposób jak opisaliśmy wyżej. Jeszcze raz dziękujemy za udział w zabawie i zachęcamy do korzystania z wszystkich nadesłanych przepisów. Wszystkie przepisy będą opublikowane w numerach Biuletynu Informacyjnego Gminy Nielisz. SMACZNEGO!