Aktualności,  GOK Nielisz,  Soliści

SOLIŚCI Z GOK W INTERNETOWYM KONKURSIE WOKALNYM „DOMOWE PIOSENKI”

7 osób z naszego Ośrodka Kultury zostało zgłoszonych do udziału w internetowym konkursie wokalnym organizowanym przez Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach. Najciekawsze wykonania – zakwalifikowane przez Radę Artystyczną konkursu zostaną zaprezentowane szerszej publiczności na stronach internetowych organizatora, a zwycięskie nagranie ukaże się na antenie TVP 3 Kielce. Miło nam poinformować, że od 25 maja na Facebooku WDK można posłuchać naszej solistki ALEKSANDRY BARTOSZCZYK. Zamieszczamy link do nagrania.
Pani instruktor Renata Banach trzyma „ rękę na pulsie” i jeśli tylko pojawią się kolejni wykonawcy natychmiast Was o tym poinformujemy. My natomiast trzymamy mocno kciuki za całą siódemkę!
Więcej o konkursie :
I nie musieliśmy długo czekać! WDK w Kielcach opublikował film z piosenką wykonywaną przez Bartka Sobania. „Siła przebicia” (sł. Lemon i Mazi, muz. Marian Zych) to utwór z którm Bartek startuje w konkursie. Zachęcamy i polecamy RAP w wykonaniu naszego solisty.

ANGELIKA PAŃCZYK – W KONKURSIE „DOMOWE ŚPIEWANIE”
Z zadowoleniem po raz trzeci kierujemy Państwa na stronę facebookową WDK w Kielcach, gdzie można posłuchać naszej kolejnej reprezentantki Angeliki Pańczyk, która śpiewa o tym, że każda pogoda jest dobra na spacer. „A ja po prostu frajdę mam” (sł. Tadeusz Szarwaryn, muz. Tomasz Szczepaniak).

Rada Artystyczna konkursu zwróciła uwagę na kolejną naszą wokalistkę OLIWIĘ KRAWCZYK. Od dzisiejszego popołudnia na FB Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Kielcach możemy słuchać piosenki Wojciecha Młynarskiego i Janusza Komana „Moknie w deszczu diabeł” w wykonaniu solistki z naszego ośrodka kultury. Serdecznie zapraszamy na występ Oliwii.