Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/po.php): failed to open stream: Connection refused in /home/platne/serwer18088/public_html/gok/templates/gameon-fjt/html/com_content/archive/component.php on line 1

Filtr
 • Konkursowe Kędowanie z Iskierkami

  P1131709         Już po raz kolejny miłośnicy śpiewania z Gminnego Ośrodka Kultury należący do zespołu ,,Iskierki” oraz soliści zespołu mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne w konkursach kolęd i pastorałek. Przesłuchania konkursowe odbyły się na przełomie stycznia 2016 r., a organizatorami były Ośrodki i Domy Kultury z powiatu zamojskiego.

   

 • Fotorelacja z konkursu

  front1m19.01.2016  r. w hotelu Marina w Nieliszu odbyła się V edycja Sąsiedzkiego   Konkursu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Narodziła nam się Dobroć” Nielisz 2016 r.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • W Stawie Noakowskim bal maskowy na koniec karnawału

  {youtube}u5kr8yO-P_8{/youtube}

  Bal maskowy dla dzieci i młodzieży odbył się Klubie Kultury, uroczystego otwarcia dokonał wójt Gminy Nielisz Adam Wal. W trakcie balu o dobrą zabawę zadbali organizatorzy.

  Dobra muzyka i świetna zabawa to nie wszystko. Dodatkowo młodzi plastycy mogli wykazać się swoim talentem. Czwarta edycja konkursu "Na anielskich skrzydłach" cieszy się coraz większą popularnością. Łącznie na konkurs wpłynęło 121 prac.

  Nagrody w konkursie ufundowali: wójt Gminy Nielisz Adam Wal i Zarząd Stowarzyszenia Polskiego Związku Wędkarskiego Sum. 

 • Relacja z konkursu "Na anielskich skrzydłach"

  bal1-300x200Pod tym hasłem Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu zorganizował konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Nielisz. Tematem przewodnim były anioły. Rozstrzygnięcie konkursu połączone zostało z balem karnawałowym dla dzieci i młodzieży.

   

   

   

   

   

 • Relacja z konkursu Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych

  {youtube}y96QIk_RHOk{/youtube}

  Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu zorganizował konkurs Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych. W konkursie wzięło udział wielu chętnych, których oceniali specjaliści w dziedzinie muzyki z całej Polski.

  Udział w tego typu konkursie daje niezwykłą możliwość rozwoju dla utalentowanych młodych wokalistów. Pokazuje kierunek, w którym dzieci i młodzież powinna podążać.

  Według Jana Kondraka, przewodniczącego jury tego typu występy pomagają w integracji środowisk lokalnych. Przede wszystkim jednak pozwalają na odkrycie młodych, utalentowanych muzycznie ludzi, którzy pracując nad swoim talentem mogą w przyszłości stać się wokalistami czy muzykami. 

  źródło: www.zamojska.pl

 • Zapraszamy na spotkanie podsumowujące projekt

  plakat

 • Relacja z balu przebierańców oraz wyniki konkursu

  front

  16 lutego w Klubie Kultury w Stawie Noakowskim odbył się karnawałowy bal przebierańców. Zabawę poprowadziła agencja artystyczna Fanfara z Lublina. Były tańce, konkursy i bajka o Czerwonym Kapturku. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Przebrania zachwycały pomysłowością i różnorodnością.

   

 • W zdrowym ciele zdrowy duch - relacja

  Obraz1Najnowsze doniesienia z przebiegu projektu

  „W zdrowym ciele zdrowy duch”

   

  logoMWD

 • Zapraszamy na Karnawałowy bal przebierańców

  balony

   

  16.02.2014. (niedziela)

  Karnawałowy bal przebierańców

   

   

 • WSPOMNIENIA Z FERII W NIELISZU

  feriie1
  Mimo mało sprzyjających warunków pogodowych, najodważniejsi dotarli do Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu i … świetnie się bawili uczestnicząc w zabawach, warsztatach i konkursach w ramach ferii, które już po raz trzeci pod hasłem „Pokonaj zimową nudę” zorganizował GOK w Nieliszu.

   

 • Zaproszenie do składania ofert

 • Wyniki II Gminnego Konkursu Plastycznego pn. „Na Anielskich Skrzydłach”

  anielskie skrzydlaZWYCIĘZCY

  Kategoria I kl. I-III Szkoła Podstawowa

  Julia Sienkiewicz (SP Złojec)
  Julia Mich ( GOK Nielisz)
  Aleksandra Szymanek (SP Nielisz)

 • Relacja z balu karnawałowego

  Niech żyje Bal!

  bal

  W niedzielę 3 lutego dzieci z naszej gminy bawiły się na Balu Karnawałowym.
  Było niezwykle kolorowo, wesoło i tanecznie

   

Thursday the 22nd. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates