bdswisserfahrung.npage.de

Dzień Dziecka w Nieliszu

img 1127Mnóstwo słońca, zabawy i radości dostarczył wszystkim uczestnikom V Gminny Dzień Dziecka, który 01 czerwca odbył się w Centrum Wsi Nielisz. Park rekreacyjny, zabawy animacyjne dla maluchów i starszaków, rozgrywki w piłkę nożną na miejscowym Orliku oraz występy artystyczne wypełniły ponad czterogodzinny program imprezy.

 

 

img 1127

 Mnóstwo słońca, zabawy i radości dostarczył wszystkim uczestnikom V Gminny Dzień Dziecka, który 01 czerwca odbył się w Centrum Wsi Nielisz. Park rekreacyjny, zabawy animacyjne dla maluchów i starszaków, rozgrywki w piłkę nożną na miejscowym Orliku oraz występy artystyczne wypełniły ponad czterogodzinny program imprezy.

Organizatorzy nie zapomnieli także o młodzieży gimnazjalnej, dla której przygotowali rozgrywki paintballowe oraz karaoke po polsku i angielsku.

Zadbano także o poczęstunek, pyszna kiełbaska z grilla przygotowana przez pracowników Centrum Integracji Społecznej, wata cukrowa i popcorn dodawały dzieciakom sił do zabawy.

Organizatorami imprezy byli Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu, Gmina Nielisz, Szkoła Podstawa w Nieliszu, Szkoła Podstawowa w Złojcu, oraz Gimnazjum W Średniem Dużem.  

 

Saturday the 20th. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates