Fotorelacja z konkursu

front1m19.01.2016  r. w hotelu Marina w Nieliszu odbyła się V edycja Sąsiedzkiego   Konkursu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Narodziła nam się Dobroć” Nielisz 2016 r.

Po raz piąty Sąsiedzki Konkurs Kolęd Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Narodziła nam się Dobroć” zgromadził naszych przyjaciół z ościennych gmin i powiatów. Od przedszkolaków po seniorów - kolędowali wszyscy. Od rana do wieczora Nielisz rozbrzmiewał kolędami.

Dzięki uprzejmości Państwa Marii i Mirosława Ryniów tym razem Konkurs odbył się w hotelu Marina. Serdecznie dziękujemy za serdeczne przyjęcie i pomoc przy organizacji wydarzenia. Za udzielone wsparcie podziękowania składamy także władzom Gminy Nielisz oraz Starostwu Powiatowemu w Zamościu.

Jak podkreślała Komisja Konkursowa z roku na rok uczestnicy prezentują coraz wyższy poziom artystyczny. Jako organizatorzy ubolewamy, że nie możemy nagrodzić wszystkich wykonawców. Dlatego już teraz zachęcam każdego kto chciałby wesprzeć naszą sąsiedzką inicjatywę do współpracy w przyszłym roku!!!

Chcąc jednak powspominać miłe chwile spędzone w gronie naszych Sąsiadów podczas tegorocznego konkursu, zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć i protokołów konkursowych.

Dziękuję za liczny udział w naszym kolędowym spotkaniu. Gdyż jak podkreślam to każdego roku, liczy się tu nie nagroda, nie wygrana ale możliwość spotkania i radość płynąca ze wspólnego śpiewania.

Agnieszka Zymon

Dyrektor GOK w Nieliszu

............................................................................

protkół kat. dorośli- zespoły