WSPOMNIENIA Z FERII W NIELISZU

feriie1
Mimo mało sprzyjających warunków pogodowych, najodważniejsi dotarli do Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu i … świetnie się bawili uczestnicząc w zabawach, warsztatach i konkursach w ramach ferii, które już po raz trzeci pod hasłem „Pokonaj zimową nudę” zorganizował GOK w Nieliszu.

feriie1

Pierwszy tydzień upłynął po znakiem farby i pędzla, czyli warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży, zaś w drugim tygodniu na uczestników czekały zabawy sportowe.

27 stycznia został rozegrany turniej w tenisa stołowego. Mimo iż brawa i uznanie należą się wszystkim uczestnikom to medale i nagrody powędrowały do trzech najlepszych zawodników: I miejsce Patryk Pamarański, II miejsce Nikodem Pomarański, III miejsce Rafał Pawelec – cała zwycięska trójka pochodzi z Nielisza.P1272761   P1272773

Nie mniej zacięta rywalizacja toczyła się następnego dnia podczas turnieju sportów siłowych, który rozegraliśmy na naszej „gokowskiej” siłowni. Tytuł mistrza przypadł Bartłomiejowi Walczakowi (Gruszka Duża) , v-ce mistrzem został Łukasz Pinatal (Gruszka Duża) na trzecim stopniu podium z tytułem II-go v-ce mistrza stanął Patryk Kordas (Staw Ujazdowski)

P1283036

W ostatnim dniu ferii odbyły się turnieje w e-sportach. Na wirtualnym boisku do piłki nożnej zwycięzcami zostali: Dawid Dudek –I miejsce, Kamil Szarlip II – miejsce i Rafał Antoszek III miejsce - wszyscy Panowie z Nielisza. Drugą e-dyscypliną, w której rywalizowali tym razem nieco młodsi zawodnicy był golf. Tytuł mistrzowski powędrował do Marcina Wala (Nielisz) tuż za nim z bardzo dobrym wynikiem na drugim miejscu znalazła się Maja Jaworska (Nielisz) trzecie miejsce wywalczył Gabor Wal (Nielisz)

P1293079

Słowa uznania należą się jednak wszystkim zawodnikom jak i uczestnikom warsztatów plastycznych. Każdemu należy się tytuł mistrzowski za chęci i determinację, także w walce z mrozem, lodem, śniegiem i wiatrem.

Tuesday the 21st. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015