GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

anielskie skrzydla

„ NA ANIELSKICH SKRZYDŁACH”

Organizator:

Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu

CELE KONKURSU:

- rozwijanie wrażliwości estetycznej i poczucia piękna;

- pobudzanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży;

- wymiana doświadczeń i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych;

- prezentacja dorobku.

INTERPRETACJA TEMATU:

Temat konkursu może być interpretowany bardzo dowolnie. Może być związany z aniołami i ich działalnością oraz rolą jaką spełniają w życiu człowieka ( np. anioł stróż) lub też potraktowany bardziej subiektywnie i dotyczyć osobistych skojarzeń i refleksji wywołanych tematem „ Na anielskich skrzydłach”.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjum gminy Nielisz;
  2. Uczeń może wykonać jedną lub kilka prac;
  3. Do każdej pracy powinna być dołączona

Karta Informacyjna (załącznik nr 1)

4. Format prac dowolny;

5. Techniki plastyczne :

Kategoria I: prace na płaszczyźnie ( malarstwo, rysunek, collage) Kategoria II formy przestrzenne.

TERMIN NADSYŁANIA PRAC: 17.01.2013

PRZEBIEG KONKURSU:

Powołana przez organizatora niezależna komisja konkursowa dokona oceny prac przyznając nagrody i wyróżnienia.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone w 3 kategoriach wiekowych: klasy 1-3 szkoły podstawowej, klasy 4-6 szkoły podstawowej oraz uczniowie gimnazjum.

Uroczystość otwarcia wystawy pokonkursowej nastąpi w dniu wyznaczonym przez Organizatora. O dokładnym terminie laureaci konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie i zaproszeni na uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień.

Prace nie zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej będzie można odebrać do końca stycznia 2013 r.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod nr tel.

84 631 27 24

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Friday the 21st. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015