Sobótka videorelacja

Zmiana otoczenia na bardziej "klimatyczne" tylko dodała uroku całej zabawie, która trwała do białego rana. Jak mówi p.o. dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu Piotr Szymański być może imprezy, które co roku odbywają się w Nieliszu zmienią na stałe swoje miejsce.

Podczas Sobótek, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla najmłodszych przygotowano wesołe miasteczko z dmuchanym zamkiem oraz ujeżdżalnią kucyków.

Nie mogło również zabraknąć muzycznych akcentów przeznaczonych dla duszy w wykonaniu Sambora Dudzińskiego oraz Jana Kondraka z Lubelskiej Federacji Bardów.

Jak twierdzi Sambor Dudziński piosenki, które wykonał były odpowiednie do "scenerii" Sobótek.

Jak mówi Jan Kondrak z Lubelskiej Federacji Bardów miejsce wybrane w tym roku na zorganizowanie Sobótek jest skazane na sukces.

Oczywiści

materiał pochodzi ze strony www.zamojska.pl

Tuesday the 21st. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015