Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/po.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/platne/serwer18088/public_html/gok/templates/gameon-fjt/html/com_content/archive/component.php on line 1

Filtr
 • Sobótka w Nieliszu ZAPRASZAMY

  sobotka2018

 • Sobótka w Nieliszu

  {youtube}28zOtDiBUBo{/youtube}

   

 • Zapraszamy na Sobótkę w Nieliszu

  sob11

 • „LETNIA AKADEMIA WIEDZY I AKTYWNOŚĆI W ZIEMI ZAMOJSKIEJ”

  plakat LGD

  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Zamojska” oraz Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Gminy Sitno i Okolic C.L. we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Nieliszu organizują bezpłatne półkolonie.

  Zajęcia odbędą się w dwóch terminach:

  24.07.2017 r. - 01.08.2017 r. – I grupa w Kornelówce

  03.08.2017 r. – 11.08.2017 r. – II grupa w Nieliszu

   

 • KOLEJNE SUKCESY WOKALNE NASZYCH WOKALISTÓW !!!

  XX jubileuszowy Festiwal Piosenki ,,Rozśpiewany Chrząszcz" już za nami. Festiwal odbył się w dniach 9-10 czerwca 2017 r., a organizatorem był Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie.

  Cztery BRĄZOWE CHRZĄSZCZE trafiły w ręce dzieci z GOK-u w Nieliszu. Otrzymały je w poszczególnych kategoriach: MARTYNA DUDEK, OLIWIA STRYJEWSKA, BARTŁOMIEJ SOBAŃ oraz ZESPÓŁ ,,ISKIERKI". WYRÓŻNIENIA wyśpiewały: Aleksandra Bartoszczyk, Martyna Gil i Oliwia Krawczyk. W konkursie wzięła udział również Emilia Stefańska. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym, a w szczególności zespołowi ,,ISKIERKI", który pośród wielu solistów jako jedyny wystąpił na scenie MDK w Szczebrzeszynie.

  {gallery}phocagallery/chrzaszcz2017{/gallery}

 • Zapraszamy na warsztaty w ramach projektu „Dziedzictwo kulinarne i rękodzielnicze Ziemi Zamojskiej”

  DSC05564Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Zamojska” zaprasza dzieci oraz młodzież w wieku 8-18 lat na bezpłatne warsztaty kulinarne i rękodzielnicze w ramach projektu „Dziedzictwo kulinarne i rękodzielnicze Ziemi Zamojskiej”. Warsztaty odbędą się w następujących terminach:

  28.06.2017 r., - warsztaty rękodzieła artystycznego w Izbie Muzealnej w Barchaczowie, (szkatułka metodą decupache i sospesso)

  03.07.2017 r., - warsztaty rękodzieła artystycznego w Świetlicy Wiejskiej (remiza) w Sułowie, (szkatułka metodą decupache i sospesso)

  04.07.2017 r., - warsztaty kulinarne w Świetlicy Wiejskiej w Wolicy Śniatyckiej, (tradycyjna kuchnia lokalna, elementy dekorowania stołu)

  05.07.2017 r. - warsztaty kulinarne w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Zamościu, (tradycyjna kuchnia lokalna, elementy dekorowania stołu)

  Rozpoczęcie warsztatów w danych dniach od godziny 9.00. Każdy z warsztatów potrwa ok. 4 godz. Każda grupa warsztatowa liczyć będzie maksymalnie 15 osób: dzieci i młodzież od 8 do 18 roku życia. W przypadku dużego zainteresowania decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy dokonać poprzez dostarczenie do biura LGD deklaracji uczestnictwa w warsztatach (deklaracje poniżej). Wszelkie informacje o warsztatach udzielane są w Biurze LGD „Ziemia Zamojska” pod numerem telefonu: 84 307 22 07. Serdecznie zapraszamy!!!

   

  Projekt pn. „Dziedzictwo kulinarne i rękodzielnicze Ziemi Zamojskiej” jest realizowany

  w ramach wsparcia finansowego Starostwa Powiatowego w Zamościu

   

  DEKLARACJA UCZESTNICTWA W WARSZTATACH KULINARNYCH

   

  DEKLARACJA UCZESTNICTWA W WARSZTATACH RĘKODZIEŁADEKLARACJA UCZESTNICTWA W WARSZTATACH RĘKODZIEŁA

   

  ldgldg1

 • Dzień Dziecka w Nieliszu

  img 1127Mnóstwo słońca, zabawy i radości dostarczył wszystkim uczestnikom V Gminny Dzień Dziecka, który 01 czerwca odbył się w Centrum Wsi Nielisz. Park rekreacyjny, zabawy animacyjne dla maluchów i starszaków, rozgrywki w piłkę nożną na miejscowym Orliku oraz występy artystyczne wypełniły ponad czterogodzinny program imprezy.

   

 • Zaproszenie Piotra Szymańskiego

  {youtube}XD3YyGR27FA{/youtube}

 • Zaproszenie Solaris

  {youtube}EgOdLqhGCRo{/youtube}

 • Zapraszamy na Sobótkę w Nieliszu

  gok nieliszsob11

 • WYŚPIEWALI ,,JÓZEFOWSKIE SŁOWIKI”

  IMG 20150615 093932dyplomPodwójnym sukcesem reprezentantów GOK w Nieliszu zakończył się tegoroczny XIII Mały Festiwal Piosenki Dziecięcej o ,,Józefowskiego Słowika”, który odbył się w niedzielę 14 czerwca 2015 r.

  Nasi wokaliści zaśpiewali znakomicie, a jury festiwalowe doceniło ich występy przyznając:

  I miejsce w kat. kl. I-III dla Martyny Gil

  II miejsce w kat. kl. I-III dla Aleksandry Bartoszczyk

  I miejsce w kat. kl. IV-VI dla zespołu ,,ISKIERKI”

  III miejsce w kat. kl. IV-VI dla Bartłomieja Sobania

   

 • CZTERY STATUETKI DLA SOLISTÓW ,,ISKIEREK”

  200-IMG 3150mW dniach 20 i 21 maja 2015 r. wychowankowie Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu wzięli udział w VI festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Koziołek” . Organizatorem festiwalu był Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu. Konkurs adresowany był do solistów z gminy Zamość i powiatu zamojskiego.

   

   

 • Sobótka 2014 Zapraszamy do Nielisza

  sobótka2014m

   

 • Dzień Dziecka – 2014

  img 7119

             Gdyby nie kapryśna pogoda IV Gminny Dzień Dziecka odbyłby się według planu na boisku Szkoły Podstawowej w Nieliszu. Niestety z powodu nieustającego deszczu pierwotny plan, który zakładał spotkanie i wspólną zabawę dzieci ze wszystkich szkół działających na terenie gminy Nielisz musiał zostać zmodyfikowany. Uczniowie pozostali w swoich placówkach zaś urządzenia rekreacyjne zostały podzielone na trzy grupy i wraz z animatorami i przygotowanym poczęstunkiem „pojechały” do każdej ze szkół.

              Mimo małych przeciwności udało się wesoło i miło spędzić IV Gminny Dzień Dziecka, o czym świadczą poniższe fotografie.

   

 • Zapraszamy na szkolenie

  szkolenie

  ZAPRASZAMY NA KURS

  - OBSŁUGA KAS FISKALNYCH

  - TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

  - KURS FLORYSTYCZNY

   

   

 • Sobótka Nielisz 2013

  sob

 • Orlik na Dzień Dziecka w Nieliszu

  orlik1

  Uroczyste otwarcie boiska Orlik w Nieliszu połączone z Dniem Dziecka.

   

 • III Gminny Dzień Dziecka oraz otwarcie kompleksu boisk Orlik

  orlik

Saturday the 16th. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates