Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/po.php): failed to open stream: Connection refused in /home/platne/serwer18088/public_html/gok/templates/gameon-fjt/html/com_content/archive/component.php on line 1

Najnowesze osiągnięcia

SUKCES GONI SUKCES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz jak w ciągu ostatnich miesięcy na małej estradzie radzili sobie młodzi wokaliści z GOK

 

28 maja w Zamojskim Domu Kultury obył się konkurs muzyczny „Wygraj szansę”. Organizatorem wydarzenia była Agencja Telewizyjno-Estradowa TV Media z Łodzi. Gminę Nielisz reprezentowała Oliwka Krawczyk- nasza mała diwa i tym razem pokazała najwyższą klasę! Startując w 18 osobowej grupie przeważnie starszych od siebie uczestników wyśpiewała III miejsce. Podczas występu Oliwce towarzyszyły tancerki z ZTN Szilejn Agnieszka Adamczuk i Ewa Czop.

Konkurs organizowany był w ramach programu edukacyjnego “Trzeźwość na co dzień” . W celu odkrycia młodych talentów eliminacje prowadzono w kilkudziesięciu gminach województwa lubelskiego i podkarpackiego. Podczas zamojskiego finału występy oceniało 18 osobowe jury przyznając punktację systemem sześciopunktowym.

 

do er mi fa sol la si do       do si la sol fa mi re do   do remi fa sol la si do

 

9 czerwca w Józefowie po raz dziewiąty podczas Festiwalu piosenki dziecięcej soliści i zespoły walczyły o zdobycie statuetki „Józefowskiego Słowika”. I po raz kolejny nie mieliśmy sobie równych!!!!!

W kategorii zespoły I miejsce   Dziecięcy Zespół Wokalny Iskierki – GOK Nielisz

W kategorii soliści I   Bartek Sobań - GOK Nielisz. Bartek przebojem pokonał 26 osób i zdobył Statuetkę „Józefowskiego Słowika”

Jako Laureatka z poprzedniego roku gościnnie , poza konkursem wystąpiła Oliwka Krawczyk GOK Nielisz

Śmiało można powiedzieć, że XI Mały Festiwal Piosenki Dziecięcej 2013 w Józefowie należał do wokalistów z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu!!!!!!!!!!

 

do er mi fa sol la si do       do si la sol fa mi re do   do remi fa sol la si do

14-15 Czerwca  miały miejsce Dni Chrząszczowego Grodu, podczas których tradycyjnie odbył się festiwal Piosenki „Rozśpiewany Chrząszcz”. Stało się już naszą tradycją, że w tym roku z żadnego konkursu nie wracamy bez nagród. Tak więc dla uczenia tradycji

I miejsce i Złoty Chrząszcz Zespół Iskierki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyróżnienie Bartek Sobań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

współtwórcą tych wszystkich sukcesów nasza Pani Instruktor ds. muzyki Renata Banach

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Monday the 21st. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates