Sąsiedzki Przegląd Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Narodziła nam się Dobroć” Nielisz 2018

koledowanie

Szanowni Państwo !

Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia. Stało się już tradycją, że GOK w Nieliszu organizuje sąsiedzkie spotkanie kolędowe, w którym biorą udział zespoły i soliści z wielu gmin powiatu zamojskiego. Cieszymy się, że coraz częściej i liczniej odwiedzają nas też goście z innych powiatów.
Podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy Państwa do udziału w przeglądzie, który nie będzie miał charakteru konkursu ale swobodnego artystycznego spotkania, podczas którego uczestnicy będą mogli zaprezentować swój warsztat muzyczny zgromadzonej publiczności.
Nadal zależy nam na integracji międzypokoleniowej dlatego nie będzie podziału występów na kategorie wiekowe, a młodsi i starsi artyści będą występować razem, co z pewnością wpłynie pozytywnie na budowanie relacji pomiędzy wykonawcami należącymi do różnych pokoleń wiekowych oraz podniesie atrakcyjność koncertu przeglądowego.
Serdecznie zapraszamy do udziału! Szczegóły w załączonym Regulaminie.

Agnieszka Zymon

1) Regulamin