„LETNIA AKADEMIA WIEDZY I AKTYWNOŚĆI W ZIEMI ZAMOJSKIEJ”

plakat LGD

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Zamojska” oraz Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Gminy Sitno i Okolic C.L. we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Nieliszu organizują bezpłatne półkolonie.

Zajęcia odbędą się w dwóch terminach:

24.07.2017 r. - 01.08.2017 r. – I grupa w Kornelówce

03.08.2017 r. – 11.08.2017 r. – II grupa w Nieliszu

Projekt polega na zorganizowaniu zajęć aktywizujących i warsztatów dla dzieci wykluczonych społecznie w wieku 8-13 lat z terenu 9 gmin powiatu zamojskiego: Grabowiec, Komarów-Osada, Miączyn, Nielisz, Łabunie, Stary Zamość, Skierbieszów, Sitno, Sułów.

W trakcie trwania półkolonii zostaną zorganizowane warsztaty z rękodzieła, warsztaty kulinarne, zabawy i gry integracyjne, aktywizujące, wyprawy piesze oraz wycieczki do Warsztatów Terapii Zajęciowej w gm. Komarów – Osada, do miejsca Bitwy pod Komarowem oraz do Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.

Organizatorzy zapewniają profesjonalną opiekę, wyżywienie oraz bilety wstępu do Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.

Zgłoszenie do udziału w półkoloniach polega na złożeniu Karty Kwalifikacyjnej uczestnika wraz z oświadczeniem o akceptacji Regulaminu oraz Oświadczeniem o wykluczeniu społecznym. Rekrutacja trwa do 30.06.3017 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Zamojska” tel. 84 307 22 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz na stronie www.lgdziemiazamojska.pl

log11

„Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich”

REGULAMIN.docx