GMINNE SPOTKANIE TÓWRCÓW KULTURY

dsc02987 1024x57516 października w Klubie Kultury w Stawie Noakowskim odbyło się Gminne Spotkanie Twórców Kultury. Salę wypełniły członkinie Kół Gospodyń Wiejskich  i  zespołów śpiewaczych oraz  dzieci, młodzież  i  seniorzy z Gminnego Ośrodka Kultury.

dsc02987 1024x575

Gospodarzem wydarzenia był wójt  gminy Nielisz Adam Wal,  który na ręce przedstawicieli środowisk artystycznych złożył podziękowania  za pracę na rzecz rozwoju kulturalno-społecznego gminy .  Wagi  uroczystości dodali zacni goście Członek Zarządu Województwa Lubelskiego Arkadiusz Bratkowski  oraz wieloletni twórca i działacz kulturalny Leonard Marczuk (Agencja Artystyczna Capital), który z rąk marszałka także odebrał podziękowania i gratulacje za dotychczasowy dorobek artystyczny. Spotkanie było również  okazją  do  prezentacji talentu, umiejętności oraz zdobytych sukcesów gminnych twórców kultury.

Wednesday the 20th. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015