CZTERY STATUETKI DLA SOLISTÓW ,,ISKIEREK”

200-IMG 3150mW dniach 20 i 21 maja 2015 r. wychowankowie Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu wzięli udział w VI festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Koziołek” . Organizatorem festiwalu był Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu. Konkurs adresowany był do solistów z gminy Zamość i powiatu zamojskiego.

W festiwalu uczestniczyło 75 wykonawców w pięciu kategoriach wiekowych. Decyzją jury w kategorii - kl. I –III LAUREATKĄ została MARTYNA GIL, w kategorii – kl. IV-VI WYRÓŻNIENIE otrzymali OLIWIA KRAWCZYK i BARTŁOMIEJ SOBAŃ, a w kategorii – szk. ponadgimnazjalne LAUREATKĄ została ALEKSANDRA GIL. Podziękowanie za udział otrzymała EMILIA STEFAŃSKA . Do występu uczniowie przygotowywali się pod okiem instruktor muzyki – Renaty Banach.

Friday the 19th. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015