Nieliski GOK zagrał w WOŚP w Szczebrzeszynie.

DSC 6040              Już po raz drugi połączone siły dzieci i młodzieży z zaprzyjaźnionych placówek – Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu i Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie wzięły udział w Finale WOŚP, który odbył się gościnnie w MDK w Szczebrzeszynie.

DSC 6089

Oprócz kwestujących gimnazjalistów na scenie domu kultury zaprezentowała się grupa teatralna Carpe diem, zespół wokalny ,,Młode Żywioły” oraz zespół ,,Iskierki” i młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu. Po kabaretowym wstępie w świąteczny nastrój wprowadziły nas kolędy i pastorałki w tradycyjnej i nowoczesnej aranżacji. Najwięcej wzruszeń dostarczyła nam najmłodsza grupa wykonawców – zespół ,,Iskierki”, która u słuchaczy wywoływała skrajnie odmienne wrażenia, od łez po uznanie i szacunek. Licznie zgromadzona publiczność gromkimi brawami nagrodziła wszystkich wykonawców, którzy na finał wspólnie wykonali piosenkę pt. ,,Tyle kolęd wyśpiewano”.   Koncert prowadziła Aneta Bartoszczyk- Trochimiuk, a nad stroną muzyczną czuwała Renata Banach.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Friday the 19th. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015