Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/po.php): failed to open stream: Connection refused in /home/platne/serwer18088/public_html/gok/templates/gameon-fjt/html/com_content/archive/component.php on line 1

Nieliski GOK zagrał w WOŚP w Szczebrzeszynie.

DSC 6040              Już po raz drugi połączone siły dzieci i młodzieży z zaprzyjaźnionych placówek – Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu i Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie wzięły udział w Finale WOŚP, który odbył się gościnnie w MDK w Szczebrzeszynie.

 

 

 

               DSC 6089

 

            Oprócz kwestujących gimnazjalistów na scenie domu kultury zaprezentowała się grupa teatralna Carpe diem, zespół wokalny ,,Młode Żywioły” oraz zespół ,,Iskierki” i młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu. Po kabaretowym wstępie w świąteczny nastrój wprowadziły nas kolędy i pastorałki w tradycyjnej i nowoczesnej aranżacji. Najwięcej wzruszeń dostarczyła nam najmłodsza grupa wykonawców – zespół ,,Iskierki”, która u słuchaczy wywoływała skrajnie odmienne wrażenia, od łez po uznanie i szacunek. Licznie zgromadzona publiczność gromkimi brawami nagrodziła wszystkich wykonawców, którzy na finał wspólnie wykonali piosenkę pt. ,,Tyle kolęd wyśpiewano”.   Koncert prowadziła Aneta Bartoszczyk- Trochimiuk, a nad stroną muzyczną czuwała Renata Banach.

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

 

Tuesday the 11th. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates