Relacja z rajdu rowerowego

rajd11m      W sobotę 30 sierpnia odbył się kolejny już w tym roku rajd rowerowy organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Starym Zamościu, we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Nieliszu. Rajdy rowerowe przygotowywane przez GOK w Starym Zamościu są od ponad 4 lat cykliczną impreza, organizowaną 2-3 razy w roku.

rajd11m

W ostatnia sobotę odbył się najdłuższy jak dotychczas rajd rowerowy, którego trasa wyniosła prawie 60 km. W rajdzie uczestniczyli zarówno dorośli jak i dzieci. Śmiałków do przebycia tak długiej trasy zebrało się około 30 osób z gminy Stary Zamość oraz Nielisz.
Rajd startował ze Starego Zamościa przez Wólkę Złojecką, Złojec, Kol. Wielączę, Deszkowice II, Michalów/ Klemensów, Kulików, Nawóz, Nielisz. W Nieliszu dla uczestników rajdu przygotowane zostało ognisko z kiełbaskami i gorącą herbatą. Przygotowaniem poczęstunku zajął się GOK w Nieliszu.
Po wzmacniającym posiłku rajdowicze udali się w trasę przez Krzak w kierunku Starego Zamościa.

Monday the 19th. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015