Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/po.php): failed to open stream: Connection refused in /home/platne/serwer18088/public_html/gok/templates/gameon-fjt/html/com_content/archive/component.php on line 1

Relacja z rajdu rowerowego

 rajd11m      W sobotę 30 sierpnia odbył się kolejny już w tym roku rajd rowerowy organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Starym Zamościu, we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Nieliszu. Rajdy rowerowe przygotowywane przez GOK w Starym Zamościu są od ponad 4 lat cykliczną impreza, organizowaną 2-3 razy w roku.

 

rajd11m 

         W ostatnia sobotę odbył się najdłuższy jak dotychczas rajd rowerowy, którego trasa wyniosła prawie 60 km. W rajdzie uczestniczyli zarówno dorośli jak i dzieci. Śmiałków do przebycia tak długiej trasy zebrało się około 30 osób z gminy Stary Zamość oraz Nielisz.
Rajd startował ze Starego Zamościa przez Wólkę Złojecką, Złojec, Kol. Wielączę, Deszkowice II, Michalów/ Klemensów, Kulików, Nawóz, Nielisz. W Nieliszu dla uczestników rajdu przygotowane zostało ognisko z kiełbaskami i gorącą herbatą. Przygotowaniem poczęstunku zajął się GOK w Nieliszu.
Po wzmacniającym posiłku rajdowicze udali się w trasę przez Krzak w kierunku Starego Zamościa.

  

Monday the 21st. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates