Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/po.php): failed to open stream: Connection refused in /home/platne/serwer18088/public_html/gok/templates/gameon-fjt/html/com_content/archive/component.php on line 1

Relacja z Dnia Kobiet

dzien kobiet

 

Z małym wyprzedzeniem Gospodynie z trenu gminy Nielisz Świętowały tegoroczny Dzień Kobiet. Uroczystość odbyła się 4 marca w Klubie Kultury w Stawie Noakowskim. Życzenia i kwiaty z rak wójta, sekretarza oraz przewodniczącego Rady Gminy odebrały Panie z 12 Kół Gospodyń Wiejskich.

 

 

 

dzien kobietZ małym wyprzedzeniem Gospodynie z trenu gminy Nielisz Świętowały tegoroczny Dzień Kobiet. Uroczystość odbyła się 4 marca w Klubie Kultury w Stawie Noakowskim. Życzenia i kwiaty z rak wójta, sekretarza oraz przewodniczącego Rady Gminy odebrały Panie z 12 Kół Gospodyń Wiejskich.                                                                                           Dzień Kobiet połączony z zakończeniem karnawału upłynął w radosnej atmosferze przy muzyce i wyśmienitym poczęstunku, który po raz kolejny potwierdził kulinarne zdolności Gospodyń z Gminy Nielisz. Szczególne wyrazy uznania należy skierować do członkiń KGW w Stawie Ujazdowskim i Satwie Noakowskim, które na przygotowanie przyjęcia poświęciły szczególnie dużo czasu, zaangażowania i serca.

 

img 8490 800x600  img 8496 800x600

Po uroczystości adresowanej do KGW   8 marca także w Klubie Kultury miało miejsce międzygminne spotkanie kobiet zorganizowanie przez Stowarzyszenie Zalew Pomysłów w Nieliszu oraz Gminny Ośrodek Kultury. W uroczości udział wzięły Panie, które czynnie działają w stowarzyszeniach i grupach nie formalnych na terenie gminy Nielisz, Rudnik i Radecznica. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń oraz nawiązanie współpracy dążącej do poprawy jakości działań podejmowanych na rzecz rozwoju środowisk lokalnych.                                                                                                                                           Dla kobiet przybyłych na uroczystość organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. W programie wydarzenia znalazły się: część artystyczna (poezja pani Joanny Wachowicz oraz Pani Krystyny Carmi, a także występ muzyczny wokalistek z GOK w Nieliszu Aleksandry Gil oraz Natalii Kitki) warsztaty wizażu, pielęgnacji cery i zdobienia paznokci, domowe SPA kosmetyki, szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej, masaż relaksacyjny twarzy i dekoltu, warsztaty zdobienia przedmiotów techniką decoupage, wietrzenie szaf, poczęstunek oraz upominki ufundowane przez Fitness Club Platinium z Zamościa. 

 

Dzień Kobiet połączony z zakończeniem karnawału upłynął w radosnej atmosferze przy muzyce i wyśmienitym poczęstunku, który po raz kolejny potwierdził kulinarne zdolności Gospodyń z Gminy Nielisz. Szczególne wyrazy uznania należy skierować do członkiń KGW w Stawie Ujazdowskim i Satwie Noakowskim, które na przygotowanie przyjęcia poświęciły szczególnie dużo czasu, zaangażowania i serca.


Po uroczystości adresowanej do KGW   8 marca także w Klubie Kultury miało miejsce międzygminne spotkanie kobiet zorganizowanie przez Stowarzyszenie Zalew Pomysłów w Nieliszu oraz Gminny Ośrodek Kultury. W uroczości udział wzięły Panie, które czynnie działają w stowarzyszeniach i grupach nie formalnych na terenie gminy Nielisz, Rudnik i Radecznica. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń oraz nawiązanie współpracy dążącej do poprawy jakości działań podejmowanych na rzecz rozwoju środowisk lokalnych.                                                                                                                                      Dla kobiet przybyłych na uroczystość organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. W programie wydarzenia znalazły się: część artystyczna (poezja pani Joanny Wachowicz oraz Pani Krystyny Carmi, a także występ muzyczny wokalistek z GOK w Nieliszu Aleksandry Gil oraz Natalii Kitki) warsztaty wizażu, pielęgnacji cery i zdobienia paznokci, domowe SPA kosmetyki, szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej, masaż relaksacyjny twarzy i dekoltu, warsztaty zdobienia przedmiotów techniką decoupage, wietrzenie szaf, poczęstunek oraz upominki ufundowane przez Fitness Club Platinium z Zamościa.  

Zobacz wszystkie zdjęcia z wydarzenia:

Monday the 21st. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates