Relacja z balu przebierańców oraz wyniki konkursu

front

16 lutego w Klubie Kultury w Stawie Noakowskim odbył się karnawałowy bal przebierańców. Zabawę poprowadziła agencja artystyczna Fanfara z Lublina. Były tańce, konkursy i bajka o Czerwonym Kapturku. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Przebrania zachwycały pomysłowością i różnorodnością.

P2163935 800x600 P2163954 800x600P2164070 450x600Jak co roku podczas balu odbyło się ogłoszenie wyników gminnego konkursu plastycznego Na anielskich skrzydłach.

Prace oceniano w trzech kategoriach wiekowych: młodsze klasy szkół podstawowych (I-III) starsze klasy szkół podstawowych (IV-VI), oraz młodzież gimnazjalna.

Do konkursu zgłoszono 108 prac. Po ich obejrzeniu i analizie Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzców oraz przyznała następujące wyróżnienia.

Kategoria I kl. I-III Szkoły Podstawowe

I miejsce   - Weronika Antoszek – GOK Nielisz

II miejsce - Patrycja Dziewulska - SP Nielisz

III miejsce - Natalia Adamczuk - SP Złojec

wyróżnienie Aleksandra Szymanek – GOK Nielisz

Kategoria II kl. IV-IV Szkoły Podstawowe

I miejsce - Dominika Pomarańska - GOK Nielisz

II miejsce - Julia Sienkiewicz - SP Złojec

III miejsce   - Kinga Łapa - GOK Nielisz

wyróżnienie Julia Pawlas SP Nielisz

- prace przestrzenne

Nagroda dla Jakub Litkowski SP w Nieliszu

Kategoria III   kl. I-III Gimnazjum

a) prace na płaszczyźnie

I miejsce – Paulina Krawczyk - PG w Średnim Dużem

II miejsce - Kataryna Mędziak - PG w Średniem Dużem

III miejsce - Aleksandra Gil - GOK Nielisz

wyróżnienie Patryk Jonasz - PG w Średniem Dużem

- prace przestrzenne

Nagroda   Paulina Winiarczyk   PG w Średniem Dużem

Poza tym przyznano 3 nagrody specjalne za wielkoformatowe malarstwo na szkle dla Pauliny Krawczyk (GOK Nielisz) Katarzyny Mędziak (GOK Nielisz) i Klaudii Dudek (GOK Nielisz)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zwycięzcom gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Friday the 19th. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015