MUZYCZNE PODSUMOWANIE ROKU

P5282300 800x600Zobacz jak w ciągu ostatnich miesięcy
na małej estradzie radzili sobie młodzi wokaliści z GOK

akt114 maja 2013r. Oliwka Krawczyk i Bartek Sobań wzięli udział w IV Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Koziołek w MDK w Zamościu

Mimo niewielkiej tremy młodzi wykonawcy wypadli wspaniale. W rezultacie do naszego Ośrodka trafiło Wyróżnienie wyśpiewane przez Oliwkę

Kilka dni później 17 maja nasi artyści znowu stanęli przed publicznością i komisją konkursową tym razem podczas XXXIII Festiwalu Piosenki Dziecięcej Młodzieżowej w Biłgoraju…i znowu sukces!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tym razem podwójny

II Nagroda dla Oliwki oraz Wyróżnienie dla Bartka

Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wielkie gratulacje dla naszych wokalistów oraz Pani Renaty, która przygotowywała występy.

Podziękowania dla Rodziców, którzy dzielnie wspierali swoje pociechy.

Zawsze można na Was liczyć !

28 maja w Zamojskim Domu Kultury obył się konkurs muzyczny „Wygraj szansę”. Organizatorem wydarzenia była Agencja Telewizyjno-Estradowa TV Media z Łodzi.

Gminę Nielisz reprezentowała Oliwka Krawczyk- nasza mała diwa i tym razem pokazała najwyższą klasę! Startując w 18 osobowej grupie przeważnie starszych od siebie uczestników wyśpiewała III miejsce. Podczas występu Oliwce towarzyszyły tancerki z ZTN Szilejn Agnieszka Adamczuk i Ewa Czop.

Niewątpliwie do sukcesu Oliwki przyczyniła się także silna grupa kibiców – kolegów i koleżanek ze szkoły w Nieliszu.

Konkurs organizowany był w ramach programu edukacyjnego “Trzeźwość na co dzień” . W celu odkrycia młodych talentów eliminacje prowadzono w kilkudziesięciu gminach województwa lubelskiego i podkarpackiego. Podczas zamojskiego finału występy oceniało 18 osobowe jury przyznając punktację systemem sześciopunktowym.

do er mi fa sol la si do       do si la sol fa mi re do   do remi fa sol la si do

9 czerwca w Józefowie podczas Festiwalu Piosenki Dziecięcej soliści i zespoły walczyły o zdobycie statuetki „Józefowskiego Słowika”.

Po raz kolejny w tym roku stanęliśmy na podium.

W kategorii zespoły I miejsce   Dziecięcy Zespół Wokalny Iskierki – GOK Nielisz

W kategorii soliści I   Bartek Sobań - GOK Nielisz. Bartek przebojem pokonał 26 osób i zdobył Statuetkę „Józefowskiego Słowika”

Jako Laureatka z poprzedniego roku gościnnie , poza konkursem wystąpiła Oliwka Krawczyk GOK Nielisz

Śmiało można powiedzieć, że XI Mały Festiwal Piosenki Dziecięcej 2013 w Józefowie należał do wokalistów z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu!!!!!!!!!!

14-15 Czerwca  miały miejsce Dni Chrząszczowego Grodu, podczas których tradycyjnie odbył się festiwal Piosenki „Rozśpiewany Chrząszcz”. W tym roku z żadnego konkursu nie wracaliśmy bez nagród. Tak więc i tym razem

I miejsce i Złoty Chrząszcz Zespół Iskierki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyróżnienie Bartek Sobań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

współtwórcą tych wszystkich sukcesów jest nasza Pani Instruktor ds. muzyki Renata Banach

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Monday the 19th. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015