Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/po.php): failed to open stream: Connection refused in /home/platne/serwer18088/public_html/gok/templates/gameon-fjt/html/com_content/archive/component.php on line 1

Filtr
 • Sobótka w Nieliszu

  {youtube}28zOtDiBUBo{/youtube}

   

 • Zapraszamy na Sobótkę w Nieliszu

  sob11

 • „LETNIA AKADEMIA WIEDZY I AKTYWNOŚĆI W ZIEMI ZAMOJSKIEJ”

  plakat LGD

  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Zamojska” oraz Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Gminy Sitno i Okolic C.L. we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Nieliszu organizują bezpłatne półkolonie.

  Zajęcia odbędą się w dwóch terminach:

  24.07.2017 r. - 01.08.2017 r. – I grupa w Kornelówce

  03.08.2017 r. – 11.08.2017 r. – II grupa w Nieliszu

   

 • KOLEJNE SUKCESY WOKALNE NASZYCH WOKALISTÓW !!!

  XX jubileuszowy Festiwal Piosenki ,,Rozśpiewany Chrząszcz" już za nami. Festiwal odbył się w dniach 9-10 czerwca 2017 r., a organizatorem był Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie.

  Cztery BRĄZOWE CHRZĄSZCZE trafiły w ręce dzieci z GOK-u w Nieliszu. Otrzymały je w poszczególnych kategoriach: MARTYNA DUDEK, OLIWIA STRYJEWSKA, BARTŁOMIEJ SOBAŃ oraz ZESPÓŁ ,,ISKIERKI". WYRÓŻNIENIA wyśpiewały: Aleksandra Bartoszczyk, Martyna Gil i Oliwia Krawczyk. W konkursie wzięła udział również Emilia Stefańska. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym, a w szczególności zespołowi ,,ISKIERKI", który pośród wielu solistów jako jedyny wystąpił na scenie MDK w Szczebrzeszynie.

  {gallery}phocagallery/chrzaszcz2017{/gallery}

 • Zapraszamy na warsztaty w ramach projektu „Dziedzictwo kulinarne i rękodzielnicze Ziemi Zamojskiej”

  DSC05564Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Zamojska” zaprasza dzieci oraz młodzież w wieku 8-18 lat na bezpłatne warsztaty kulinarne i rękodzielnicze w ramach projektu „Dziedzictwo kulinarne i rękodzielnicze Ziemi Zamojskiej”. Warsztaty odbędą się w następujących terminach:

  28.06.2017 r., - warsztaty rękodzieła artystycznego w Izbie Muzealnej w Barchaczowie, (szkatułka metodą decupache i sospesso)

  03.07.2017 r., - warsztaty rękodzieła artystycznego w Świetlicy Wiejskiej (remiza) w Sułowie, (szkatułka metodą decupache i sospesso)

  04.07.2017 r., - warsztaty kulinarne w Świetlicy Wiejskiej w Wolicy Śniatyckiej, (tradycyjna kuchnia lokalna, elementy dekorowania stołu)

  05.07.2017 r. - warsztaty kulinarne w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Zamościu, (tradycyjna kuchnia lokalna, elementy dekorowania stołu)

  Rozpoczęcie warsztatów w danych dniach od godziny 9.00. Każdy z warsztatów potrwa ok. 4 godz. Każda grupa warsztatowa liczyć będzie maksymalnie 15 osób: dzieci i młodzież od 8 do 18 roku życia. W przypadku dużego zainteresowania decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy dokonać poprzez dostarczenie do biura LGD deklaracji uczestnictwa w warsztatach (deklaracje poniżej). Wszelkie informacje o warsztatach udzielane są w Biurze LGD „Ziemia Zamojska” pod numerem telefonu: 84 307 22 07. Serdecznie zapraszamy!!!

   

  Projekt pn. „Dziedzictwo kulinarne i rękodzielnicze Ziemi Zamojskiej” jest realizowany

  w ramach wsparcia finansowego Starostwa Powiatowego w Zamościu

   

  DEKLARACJA UCZESTNICTWA W WARSZTATACH KULINARNYCH

   

  DEKLARACJA UCZESTNICTWA W WARSZTATACH RĘKODZIEŁADEKLARACJA UCZESTNICTWA W WARSZTATACH RĘKODZIEŁA

   

  ldgldg1

Sunday the 18th. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates