Nasz Wielki Sukces!!!

dsc02065 1024x768Dzieci i młodzież rywalizowały w 5 kategoriach wiekowych.
W kat. II od 8-10 lat zespół ,,ISKIERKI” w składzie: Aleksandra Bartoszczyk, Emilia Stefańska, Martyna Gil, Oliwia Krawczyk,  Bartłomiej Sobań oraz solistka Martyna Gil otrzymali najlepsze noty jury.

W kat. III od 11-13 lat serca jury i publiczności podbił Bartłomiej Sobań. Natomiast w kat. V powyżej lat 17 najlepiej zaśpiewała Aleksandra Gil.
Wszyscy w/w wykonawcy zakwalifikowali się do XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”, który odbędzie się 7-8 listopada 2015 roku w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

Wykonawców oceniało jury w składzie którego m. in. zasiadał lider zespołu Wawele - Jan Wojdak.
Wyróżnione dzieci na co dzień uczęszczają na zajęcia wokalne do Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu prowadzone przez p. Renatę Banach.

5-cio osobowy skład zespołu wynikał z zasad regulaminu. Obecnie zespół liczy 9 osób

GRATULUJEMY !

Thursday the 21st. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015